Ludzie Fundacji

Magda Urban (tel. +48 697 779 935)

fish Magda UrbanInstruktor szkolenia psów z prawie 20 letnim doświadczeniem, uczennica słynnej Turid Rugaas. Absolwentka przeszło 40 szkoleń z wiedzy o psach, w tym dwóch kursów instruktorskich, kursu behawiorystycznego oraz programu schroniskowego brytyjskiej fundacji Dogs Trust.

Zawodowo zajmuje się szkoleniem psów, konsultacjami behawioralnymi i nadzorowaniem psów wiejskich schroniskowych w Polsce i zagranicą. Jej specjalnością są emocje i komunikacja psów oraz ocena dobrostanu psów żyjących w różnych warunkach.  Zobacz CV

W Psiej Wachcie pełni funkcję prezesa zarządu oraz dyrektora Centrum Edukacji Kynologicznej.


Roksana Moska (tel. +48 731 146 414)

roxInstruktor szkolenia psów, uczennica Turid Rugaas. Z wykształcenia psycholog, w trakcie robienia specjalizacji z psychologii klinicznej. Właścicielka szkoły dla psów „Psia Kraina” w Kępnie. Na co dzień specjalizuje się w posłuszeństwie ogólnym i pomaga klientom nawiązać lepszą więź z ich psami. Pasjonuje ją praca z właścicielami. Stara się przekazać wiedzę o tym, jak mądrze postępować ze swoim pupilem, by psy były z nami szczęśliwe, a ich zachowanie – powodem do dumy.

Uwielbia aktywności z psem, a szczególnie mantrailing i obedience. Nieustannie dokształca się, by przekazywać innym najnowszą wiedzę o psach. Uwielbiana przez kursantów za serce do psów, doświadczenie i pomysłowość w pracy szkoleniowej, oraz towarzyskość.

W Psiej Wachcie pełni funkcje trenera i wykładowcy, jak również członka Rady Programowej.


Joanna Nawrocka-Rohnka

Z wykształcenia fizjoterapeutka, z zamiłowania psiara całym sercem. W ramach studiów doktoranckich w Katedrze Reumatologii i Rehabilitacji UMP prowadzi badania nad skutecznością dogoterapii.

Od 2007 roku  związana z poznańską Fundacją „Mały Piesek Zuzi”, gdzie na przestrzeni lat pełniła różne funkcje – od wolontariusza, przez przewodnika psa, terapeuty dzieci z niepełnosprawnościami, członka zarządu, aż po stanowisko prezesa. Zakochana w swoich dwóch „chłopakach” – labradorze Santku i buldogu francuskim Karrambie.

W Psiej Wachcie pełni funkcję członka Rady Programowej.


Anna „Wuwu” Grebieniow

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, urodzona przyrodniczka i obieżyświat z powołania. Zawodowo związana z projektami ochrony przyrody w PTOP „Salamandra”. Członek zespołu PAN badającego ptaki i ssaki płetwonogie na Antarktyce (Stacja „Arctowski”). Organizatorka licznych wypraw do Azji i Afryki, w tym wyjazdów charytatywnych. Wielokrotnie ratowała życie różnym potrzebującym zwierzakom, którym potem znajdowała dobre domy. Jej aktualna pupilka to Lisek – „znajdka” Suwalszczyzny.

W Psiej Wachcie pełni funkcję członka zarządu.


Joanna Jędrzejczak (tel. +48 505 662 291)

Księgowa z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w rachunkowości NGO. Pasjonatka cyferek 😉

W Psiej Wachcie zajmuje się kadrami i księgowością.