Aktualne seminaria i kursy

 • Data: co dwa miesiące
 • Prowadzący: Magda Urban (Psia Wachta)
 • Miejsce: Mały Piesek Zuzi
 • Rodzaj szkolenia: Testy psychiczne psów
 • Niższa cena: 150 zł
 • Wyższa cena:
 • Liczba uczestników: 4 psy
 • Wydarzenie na Facebooku: PSIA WACHTA

  TESTY PREDYSPOZYCJI DO DOGOTERAPII

  Zapraszamy właścicieli sympatycznych psiaków do udziału w testach oceniających przydatność psa do zajęć terapeutycznych i edukacyjnych.

  Testy odbywają się w placówce terapeutycznej, w sali zajęciowej. Razem z rozmową z właścicielem każde spotkanie trwa około 1,5 godziny, z czego sam test około 20 minut. Poszczególne elementy testu sprawdzają poziom stresu u psa w nowej sytuacji, jego socjalność i poziom wyszkolenia. Oceniane będą zachowania psa i przewodnika w sytuacjach, które mogą zdarzyć się podczas zajęć terapeutycznych.

  Właściciele psów w ciągu tygodnia od udziału w teście otrzymają mailowo raport ze spotkania, zawierający ocenę temperamentu psa oraz poziomu jego wyszkolenia, oraz sugestie dotyczące dalszej pracy z psem. Właściciele psów, które zostaną ocenione pozytywnie otrzymają pocztą oryginał opinii o predyspozycjach psa do pracy w dogoterapii.

  Testy są filmowane w celu dokumentacji zachowania psa i przechowywane przez organizatora testu. Psy będą testowane według testu autorskiego, opracowanego przez specjalistów fundacji Mały Piesek Zuzi i Psia Wachta.

  Do udziału w testach zapraszamy psy od 6 miesiąca życia.

  Terminy testów ustalane są po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

  (Data aktualizacji: 20 września 2017)

  Miejsce

  Testy odbędą się w centrum Poznania, w siedzibie Fundacji Mały Piesek Zuzi, ul. Jarochowskiego 44.


  Magda Urban (Psia Wachta)

  Magda Urban zajmuje się szkoleniem psów od 2000 roku. Posiada bogate doświadczenie w różnych obszarach pracy z psami –  opiece, pielęgnacji, szkoleniu, pracy behawioralnej. Specjalizuje się w dobrostanie, ocenie stresu oraz komunikacji psów. Jest certyfikowanym ewaluatorem psów agresywnych. Pełne kwalifikacje >>

   

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  Dane uczestnika:
  Imię i nazwisko*
  Miasto*
  Adres email*
  Telefon*

  Imię psa*
  Rasa*
  Wiek*