Aktualne seminaria i kursy

 • Data: 10-11 listopada 2018
 • Prowadzący: Eva Bertilsson i Emelie Johnson Vegh (Szwecja)
 • Miejsce: Warszawa, Centrum Konferencyjne KOPERNIKA
 • Rodzaj szkolenia: seminarium teoretyczne
 • Niższa cena: 500 zł/ jeden dzień, 600 zł/ dwa dni (do 1 października)
 • Wyższa cena: 700 zł/ jeden dzień, 800 zł/ dwa dni (po 1 października)
 • Liczba uczestników: 150 osób (148 wolnych na dzień 18.05)
 • Wydarzenie na Facebooku: Seminarium Oddaj psu kontrolę, Warszawa
 • Szkolenie będzie tłumaczone konsekutywnie z j. angielskiego na polski
 • Cena szkolenia obejmuje przerwy kawowe i obiady
 • Od ceny szkolenia przysługują zniżki 10 i 15% (sprawdź, czy Tobie też!)
 • Rozpoczęcie szkolenia: sobota godz. 10:00, zakończenie: niedziela godz. 16:00
 • Uczestnicy szkolenia otrzymają dyplomy uczestnictwa
 • Zastrzegamy możliwość odwołania szkolenia lub przesunięcia jego terminu w przypadku, gdy liczba uczestników będzie niższa niż wymagana.

ODDAJ PSU KONTROLĘ

Zapraszamy na seminarium poświęcone doskonaleniu warsztatu trenerskiego w pracy z psami i innymi zwierzętami, które poprowadzą dwie słynne instruktorki klikerowe: Eva Bertilsson i Emelie Johnson Vegh, ze Szwecji.

SOBOTA: ODDAJ PSU KONTROLĘ

Szkoleniowcy pozytywni ciężko pracują nad budowaniem relacji i partnerstwa ze swoimi psami. Jednak jest duża różnica pomiędzy uzyskaniem u zwierzęcia chęci do współpracy, a daniem mu prawdziwego wyboru i kontroli nad sytuacją.

Na tym seminarium nauczysz się różnych strategii, które otwierają kanał komunikacji z czterołapym uczniem. Otrzymasz mnóstwo inspiracji i pomysłów, obok wielu praktycznych porad, do tego, jak wykorzystać umiejętności trenerskie do rozwinięcia dwustronnej komunikacji z psem lub innymi zwierzęciem. Zwierzęta wielu gatunków można na przykład nauczyć wyraźnie prosić o to, czego chcą, odpowiadać tak/nie na pytania lub wybierać spośród kilku opcji. Możemy zmienić nasze procedury szkoleniowe tak, by dawały psu kontrolę nad procesem nauki. Na przykład, podczas sesji przeciwwarunkowania możesz nauczyć psa zachowań oznaczających „start” i „stop”, dzięki czemu unikniesz sytuacji, w której mógłby on zacząć stresować się. Taki styl pracy jest szczególnie potrzebny w pracy nad problemami behawioralnymi, ponieważ pozwala na kontrolowanie przez zwierzę jego stanu emocjonalnego.

Po tym seminarium przeniesiesz skuteczność swojej pracy i komunikacji z psami na całkowicie nowy poziom!

NIEDZIELA: SZTUKA NAGRADZANIA

Szkolenie z użyciem wzmocnienia pozytywnego polega na uzyskiwaniu zachowań i nagradzaniu za nie, co prowadzi do wzmocnienia zachowania docelowego, o które nam chodzi. Podczas tego seminarium skupimy się na dogłębnej analizie przebiegu sesji szkoleniowej. Czy stosowane schematy nagradzania oraz to, co dzieje się po podaniu nagrody mają znaczenie? Owszem, i to duże!

Uczestnicy dowiedzą się, jak świadomie tworzyć płynne sesje szkoleniowe, zwracając uwagę na wszystkie elementy procesu. Nauczą się metodycznie planować treningi, by szkolenie stało się szybsze i skuteczniejsze, i jeszcze przyjemniejsze, zarówno dla trenera, jak psa. Dowiedzą się, jak uniknąć u psa frustracji, nadmiernej ekscytacji czy zniechęcenia podczas treningu.

Wykorzystaj najnowszą wiedzę z zakresu teorii uczenia, by być jeszcze lepszym w tym, co robisz!

~ Uczestniczyłam w seminarium Evy i Emelie podczas Clicker Expo w Chicago w 2011 roku, gdzie zaprezentowały wykład „Zróbmy trochę hałasu!”, dotyczący terapii psów cierpiących na fobie dźwiękowe. Instruktorki udowodniły swoją dogłębną znajomość tematu, a ich pomysły i filmy były fantastyczne. Zrobiły na mnie niesamowite wrażenie i zmotywowały mnie do dalszej pracy z moim psem. Crystal

Eva Bertilsson i Emelie Johnson Vegh (Carpe Momentum)

Obie trenerki pochodzą ze Szwecji i są znanymi coachami z certyfikatem 3st. z metody TAGteach.

Swoją karierę trenerską zaczynały od szkolenia klikerowego i uprawiania agility ze swoimi psami. Napisały wspólnie książkę „Agility Righ From The Start”. Następnie otworzyły szkołę dla psów, gdzie skupiały się nie tylko na efektach uzyskiwanych u zwierząt, lecz również na udoskonalaniu strategii kształtowania odpowiednich nawyków u właścicieli, by jak najlepiej pracowali ze swoimi pupilami.

Eva z wykształcenia jest psychologiem, a Emelie – nauczycielką, ale obie poświęciły swoją karierę na kształcenie osób pracujących ze zwierzętami różnych gatunków. Ich misją jest przekazywanie wiedzy o humanitarnych sposobach uczenia, opartych na wiedzy naukowej. Uczą swoich studentów tworzenia najlepszych sesji szkoleniowych, dostosowanych do warunków zewnętrznych oraz zwierzęcia, z którym pracują.

Od 10 lat Eva i Emelie prowadzą wykłady na konferencjach Karen Pryor’s Clicker Expo na całym świecie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Dane uczestnika:
Imię i nazwisko*
Miasto*
Adres email*
Telefon*
Wybieram seminarium:
Chcę skorzystać ze zniżki jako:


Dane do faktury (opcjonalnie):
Nazwa firmy
Adres
Kod i miasto
NIP

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu seminariów.