Aktualne seminaria i kursy

 • Cena szkolenia obejmuje przerwy kawowe.
 • Noclegi oraz obiady uczestnicy opłacają sami.
 • Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia wg wzoru MEN o ukończeniu kursu doszkalającego
 • Rozpoczęcie szkolenia: sobota godz. 10:00, zakończenie: niedziela godz. 15:00
 • Zastrzegamy możliwość odwołania szkolenia lub przesunięcia jego terminu w przypadku, gdy liczba uczestników będzie niższa niż wymagana.

INSTRUKTOR RALLY-O

Zapraszamy do udziału w kursie Instruktor Rally-O, który skierowany jest do osób pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat obedience oraz zdobyć nowe umiejętności trenerskie. Kurs ma na celu przygotowanie instruktorów do samodzielnego prowadzenia zajęć z zakresu Rally-Obedience, dzięki czemu będą oni mogli poszerzyć ofertę swojej szkoły dla psów, a nawet przygotować własną drużynę, która będzie reprezentować szkołę na zawodach.

Rally-O to psi sport o niskim poziomie trudności, który nie stawia wysokich wymagań ani uczestnikom, ani psom. Uprawiać go i startować w zawodach mogą nawet dzieci i seniorzy. Dzięki prężnie działającemu Stowarzyszeniu Rally-O w ciągu roku odbywa się kilkanaście zawodów, dzięki czemu właściciele mają motywację do systematycznej pracy z psem. Rally-o jest jednocześnie jedną z najbardziej praktycznych dyscyplin wśród psich sportów, ponieważ poszczególne ćwiczenia odzwierciedlają sytuacje z życia codziennego. Uprawianie Rally-O pomaga wzmocnić więź między psem a przewodnikiem oraz uczy właścicieli łagodnych metod kontrolowania swoich pupili.

Program:

 • wprowadzenie do dyscypliny,
 • polski regulamin Rally-O,
 • metodyka uczenia poszczególnych ćwiczeń,
 • metodyka prowadzenia zajęć grupowych z Rally-O,
 • przygotowanie psa do zawodów.

Wymagania wobec uczestników:

 • dyplom instruktora szkolenia psów lub tresera/ trenera psów,
 • pies odpowiedni do szkolenia (w wyjątkowych przypadkach dopuszczamy możliwość udziału bez psa).

Osoby zainteresowane kursem przed dokonaniem wpłaty muszą potwierdzić spełnienie powyższych warunków. Wymagamy przesłania zdjęcia lub skanu dyplomu ukończenia kursu instruktorskiego lub treserskiego.

Kurs odbywa się w:

 • Gliwicach, centrum Jagodowy Pies, Daszyńskiego 181.

Terminy na 2022:

 • 9-10 lipca Gliwice (brak miejsc)
 • 6-7 sierpnia, Gliwice (brak miejsc)
 • lista rezerwowa – w przypadku zebrania się grupy istnieje możliwość przeprowadzenia jeszcze jednego kursu we wrześniu lub październiku – zgłoszenia przez formularz.

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2022

~ Dzięki temu kursowi nabrałam pewności siebie w prowadzeniu treningów Rally-O dla swoich klientów. Lepiej zrozumiałam regulamin i zasady Rally, a Olga pokazała nam wiele praktycznych patentów szkoleniowych, na które bym nie wpadła sama.

~ Było absolutnie super! Moje oczekiwania spełnione w 120%! Polecam wszystkim instruktorom bardzo serdecznie. Super organizacja, fantastyczna atmosfera. Dużo cennych wskazówek i pełen profesjonalizm Olgi. Jestem zachwycona!

~ Wow było MEGA! Organizacja była na najwyższym poziomie. Dzięki za super motywację i za pokazanie nam jakie Rally-O jest świetne.Chcę więcej!!! Super pozytywna energia i świetni ludzie w jednym miejscu. Do zobaczenia na zawodach!

~ Kurs odbywał się w pięknym miejscu, blisko Warty i zielonych terenów spacerowych. Zajęcia na ogrodzonym placu treningowym, dzięki czemu nie trzeba bać się o bezpieczeństwo psów. Wiedza teoretyczna, przeplatana praktyką co pozwoliło utrwalić wiadomości i lepiej wszystko zapamiętać. Kurs zdecydowanie polecam i bardzo się cieszę, że mogłam wziąć w nim udział.

Olga Nylec (Stowarzyszenie Rally-O)

olga

Olga jest instruktorem szkolenia psów z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki jej zaangażowaniu rozwinął się w Polsce sport Rally-O, który z roku na rok zdobywa co raz większą popularność. Olga jest założycielką i prezeską Stowarzyszenia Rally-O, jak również instruktorem i sędzią tego sportu. Prowadzi w Gdyni szkołę dla psów „Psiok”.

Prywatnie – mama oraz przewodnik dwóch psów – labradora Lebrona oraz borderki Jordan.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  Dane uczestnika:
  Imię i nazwisko*
  Miasto*
  Adres email*
  Telefon*
  Chcę skorzystać ze zniżki jako:

  Wybieram termin:
  Zgłaszam udział z psem


  Dane do faktury (opcjonalnie):
  Nazwa firmy
  Adres
  Kod i miasto
  NIP

  Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu kursów i seminariów.